webdizajn pre reštauracie

Webové riešenia pre reštaurácie

Mať webové stránky je základ, ale nestačí. Ak chcete, aby Vám tvorba webu priniesla maximálny úžitok, sústreďte sa na jeho funkčnosť, prehľadnosť, profesionálny webdesign, SEO optimalizáciu, profesionálne fotografie a prepojenie s modernými technológiami. Na presne tieto služby sa špecializujeme my. Vďaka tomu Vám poskytneme kompletný servis.

Jedna Báseň - Reštaurácia

Profesionálny webdizajn

Málokto si uvedomuje, že zhotovenie grafického návrhu si vyžaduje popri kreativite aj ďalšie rozsiahle znalosti a skúsenosti. Ponúkame Vám originálny webdizajn pre čo najlepšie užívateľské ovládanie s prehľadným rozložením. Váš klient sa bude môcť jednoducho orientovať na Vašej stránke, čo je veľké plus. Veď každý chce dnes šetriť čas, miluje prehľadnosť a jednoduchosť pričom sa dozvie všetko čo potrebuje.

SEO optimalizácia

Byť v Google na popredných miestach bez platenej reklamy ? Pre nás to nie je problém. So správnou prácou na stránke a štipkou trpezlivosti, vieme Vašu stránku dostať na vyššie miesto pre Vami zadané kľúčové slová. Pri nespočetnom množstve barov, klubov a reštaurácií poteší vidieť práve tú Vašu medzi prvými ak vyhľadáva miesto pre dobrú kávu, výbornú večeru alebo osviežujúce pivo.

Fotografovanie

Fotografovanie jedla alebo priestorov na stránku alebo pre reklamné tabule. Fotenie koláčov, šalátov alebo iných jedál. Fotenie potraviny spojené s aranžovaním—foodstyling, je v dnešnej dobe bernou mincou pri rozhodovaní sa zákazníka, ktoré miesta má navštíviť. Dobre nafotené jedlá predávajú. Je to doslova novodobým umením. Ak spojíme jednoduchosť stránky a pestrosť fotografií vytvoríme tak súčasný trend gastronómie prepojenej s technológiou a marketingom.

SEO Optimalizacia Digital Garden

Prepojenia s modernými technológiami

Prepojenie Vašej internetovej stránky s aplikáciami Zomato a Facebook Vám prinesie oslovenie množstva ľudí a ich pravidelné informovanie o dennom menu alebo iných novinkách. Stačí keď denné menu nahodíte raz na Vašej stránke a naše nastavenie sa postará o to, aby sa zobrazilo na všetkých potrebných stránkach, ktoré zobrazujú denné menu. Takto budete mať menej roboty a viac času sa venovať spokojným zákazníkom !

Výroba jedálnych lístkov

Tlačoviny

Pre nás nie je problémom ak chcete mať všetko do poslednej bodky. V kompletnom balíčku Vám ponúkame aj dizajn a dodanie jedálnych a nápojových lístkov. Samozrejme treba aby všetko spolu ladilo v harmónií a preto nastavujeme celú identitu. Tak ako bude Vaša stránka pútavá jej odnožou budú aj ponuky jedál a nápojov. Zákazníci Vás budú poznať podľa Vášho dizajnového „podpisu“. Tak isto Vám navrhneme sezónne ponuky, akcie, novinky. Načo riešiť každú potrebnú vec po rôznych firmách a tlačiarňach, keď to všetko za Vás vybavíme my?

V prípade cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.